Jak jsme se vlastně stali chovatelskou stanicí.

     Za všechno může vánoční dárek nezvedených ratolestí nic netušícím rodičům, který dostal (vzhledem k charakteristické barvě, tvaru a v té době i velikosti) jméno BOBEČEK přes to, že se vznešeně jmenuje BAMBÚ SECOND GRASS. Už od malička byl přímo vzorně čistotný a pořádkumilovný, doma nic neničil, občas i poslouchal, no zkrátka bylo to naše další dítě.

     Z běhající zmuchlané kůže vyrostl krásný pejsek, se kterým jsme se v létě roku 2001 poprvé vydali na výstavu, abychom se přesvědčili, jestli se líbí i ostatním. Vcelku nám bylo jedno,  jak na výstavě dopadneme, protože pro nás byl i bez toho nejkrásnější. Ale Bobeček se líbil a tak přišly další a další výstavy a vzhledem k tomu, že se asi líbil dost, i tituly. Dnes je Grandšampion České republikyŠampion České republiky,  Grandšampion Slovenska, Šampion Slovenska, Šampion Německa a Šampion Rakouska,  v českém Shar-Pei Clubu získal titul Klubový šampion a zde získal i titul Top Shar-Pei 2004, stal se Národním vítězem, je několikanásobným Klubovým vítězem, Vítězem speciální výstavy  a 17.2.2006 mu byl udělen titul INTERŠAMPION.

     Aby Bobeček neměl dlouhou chvíli, přišel v roce 2003 další dárek, KOLDÝNKA, která se správně jmenuje COLDEEN CREASE PEI. Bobečkovi, na rozdíl od nás, se zpočátku moc nelíbila, ale dnes je to jeho chráněnkyně, nikdo se na ni nesmí ani špatně podívat. Koldýnka už od malička jezdila s Bobkem na výstavy a zatím se zdá, že v jeho vítězném tažení úspěšně pokračuje. Hned na své první výstavě v únoru 2004 v Brně zvítězila nejenom mezi mladými, ale hned dostala i titul BOB. Dnes už má titul Český junior šampion, Český šampion, Slovenský šampion, Klubový junior šampion a Klubový šampion. 

     Vzhledem k tomu, že s námi žijí tak hodní a úspěšní pejsci, je nasnadě, že bychom také od nich chtěli krásná štěňátka, tak jsme požádali o udělení mezinárodně registrovaného názvu chovatelské stanice.V den Koldýnčiných třetích narozenin se jí a Bobečkovi narodila krásná štěňátka - jedna holčička (zlatá) a pět kluků (dva zlatí a tři černí). Přes to, že jsou všichni již u nových páníčků (mimochodem perfektních), stále sledujeme jejich vývoj. A po dvou letech, v květnu 2008, se Koldýnce a Bobečkovi narodila černá holčička BAMBI, která je naším dalším přírůstkem.